O nas

Nowy katalog K i K na rok 2013!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem, który zawiera naszą pełną ofertę. Można w nim znaleźć produkty już dobrze Państwu znane, ale i różne nowości, dane techniczne oraz mnóstwo inspiracji. Katalog dostępny jest w zakładce-Materiały pomocnicze-Pliki do pobrania.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów.

 

Założenie

Firma K i K została założona w 1995 roku z połączenia dwóch firm: firmy handlowo-projektowej  KiM oraz firmy projektów-realizacyjnej KLUŚ.

Pierwsze produkty

Powstała Firma od samego początku postawiła sobie za cel dostarczenie wyrobów  użytkowych wysokiej jakości przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. Pierwszą grupą produktów firmy K i K, już obecnie flagowych, były drzwi wewnętrzne. Produkty te już od 1995 roku wyszły naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wymagających klientów. Nasze produkty od początku były połączeniem wzorniczych nurtów nowoczesnych i klasycznych.

Dalszy Rozwój

Zainteresowanie klientów stylem i jakością produktów  naszej firmy, zmobilizowało naszych projektantów do opracowaniem nowych modeli drzwi oraz gamy nowych produktów.  W ten sposób powstała druga linia produktów:  złożony system garderób i zabudów. Pozwoliło to nam na bardziej kompleksową obsługę inwestycji. Naturalnym rozwinięciem gałęzi zabudów i garderób było stworzenie linii  bibliotek. Stylistyka produktów utrzymała linie zarówno klasyczne, które po odmłodzeniu, urzekają swoją świeżością, jak i linie nowoczesne wczytujące się w nurt aktualnych trendów. Na nasz 10-cio letni  jubileusz  wprowadziliśmy kuchnie  w stylistyce  zarówno nowoczesnej jak i klasycznej.

Emocje i piękno

Od samego początku Firma K i K budziła wiele emocji. Piękno naszych produktów i atmosfera salonów sprzedaży urzekła klientów i spowodowała, że zainteresowanie systematycznie przekraczało nasze możliwości produkcyjne. Firma Klimek i Klimek postawiła również na zrównoważony rozwój, co oznacza, że nadal centralnie obsługuje  teren całej Polski i zagranicę w oparciu o własne zaplecze . Ma to na celu utrzymania wysokich standardów obsługi, szybkie reakcje na trendy we wzornictwie, ciągłe ulepszanie technologii  oraz dodawanie nowch linii wzorniczych czy grup produktowych. Wszystkie nasze projekty i realizacje, które pozytywnie przechodzą  weryfikacje jakościowe oraz testy i prototypowanie, wprowadzane są z konsekwencją długoterminowego spojrzenia na rynek. Opisane podejście pozwala nam traktować każdą inwestycję  indywidualnie co pozwala nam uzyskać pełną satysfakcję swoich klientów bez względu na poziom skomplikowania realizacji i wyobraźni klienta. W ten sposób od ponad 15 lat Firma K i K zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę począwszy od zaprojektowania, wyprodukowania  jak i montażu zamówionych produktów.